پخش لایو شهرستان دزفول

14 مرداد 1399

در این لایو زنده که با حمایت و پشتیبانی همه جانبه میراث فرهنگی، شهرداری دزفول، فرمانداری دزفول، شرکت یگان پرواز آسمان، شتاب دهنده کسب و کار اونaven (دزفول) و نیروی انتظامی دزفول در محل خانه تیزنو برگزار شد، که خدایا شکر برنامه ریزی و پرواز پهپاد با هنرمندی و همت #خلبان_خبازان به خوبی انجام شد.
.
🎤در این مراسم جناب آریایی ریاست میراث فرهنگی دزفول و جناب آقای دوایی در خصوص جذابیت های توریستی و گردشگری و ظرفیت‌های دزفول بصورت لایو توضیحاتی فرمودند.
.
🎤سپس فرماندار نسل سومی دزفول جناب آقای فرهمند پور در خصوص ظرفیت‌های دزفول و استفاده از فناوری های نوین و پشتیبانی از جوانان و نخبگان شهر تاکید و ابراز امیدواری و فرمودند، که انشالله همیشه شاهد چنین برنامه هایی باشیم و مهم ماندن ودر کنار هم با وحدت کار کردن است.
.
🎤سپس خلبان دکتر محمد سخاوت مدیر سرمایه گذاری شتابدهنده اون ضمن تشکر از مسؤلین شهری و ابراز خرسندی و خوشحالی جهت استقبال از این موضوع مهم، فراخوان عمومی از تمامی جوان‌ها و نخبگان جهت فعالیت‌های پهپادی و استفاده از فناوری های نوین فرمودند، شتابدهنده اون با تمام قدرت آمادگی سرمایه گذاری و سرمایه پذیری برای توسعه دزفول در تمام بخش ها را دارد.
.
🎤✔️در آخر دکتر دیاحسین مدیرعامل شتابدهنده اون، ضمن تشکر و ابراز خرسندی از حمایت و توجه فرماندار محترم، شهردار محترم، رئیس و معاون سازمان میراث فرهنگی، ورئیس پلیس آگاهی شهرستان دزفول،
در ادامه ایشان عنوان فرمودند:
شتابدهنده اون جهت تقویت و بروز رسانی سیستم کسب وکارهای سنتی دزفول و همچنین خلق و پیدایش ایده های نوین و کارآمد در شهرستان دزفول ایجاد و راه اندازی شده است، .
در حال حاضر جلسات و فعالیت‌ های شتابدهنده با رعایت پروتکلهای بهداشتی و استفاده از بسترهای مجازی برگزار می‌ گردد.

You May Also Like…

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع کنید

جهت تکمیل فرم‌های ثبت‌نام در شتابدهنده اون یا ارتباط با مدیران مجموعه از طریق صفحه زیر اقدام نمایید

در ارتباط باشید

۰۶۱-۴۲۳۲۲۵۰۵ ۴۲۳۲۲۵۰۶

دزفول - خیابان امام خمینی جنوبی خیابان شهدای محراب نبش خیابان رمضان (اداره پست قدیم) ساختمان شتابدهنده اون

شنبه-پنجشنبه صبح ۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰