انعکاس همایش شتابدهنده اون در ایرنا

26 مهر 1399

در پی برگزاری اولین همایش چالش‌های کسب‌ و کار شتاب‌دهنده اون دزفول، خبرگزاری ایرنا با درج خبری در صفحه خود، بابیان این رویداد اقتصادی و در دزفول به انعکاس این موضوع پرداخته و آنرا مورد بررسی قرار داد.

متن خبر و لینک آن در ادامه…

یکی از کارآفرینان دزفول روز چهارشنبه در این همایش در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه دزفول افزود: در راستای رفع مشکلات کسب و کار، پژوهش‌هایی در حوزه‌های تولید، صنعت، مراکز خصوصی و عارضه‌های آنها انجام شده است.
مهدی دیاحسین افزود: جای شتاب دهنده کسب و کار در دزفول خالی بود که این شتاب دهنده با ۲۰ نفر پرسنل راه اندازی شده و خدمات خوبی به کسبه، بازاریان، صنعتگران و شرایط بحرانی و بی‌ثباتی ارائه می‌کند,
وی ادامه داد: این شتاب دهنده کسب و کارهای سنتی را شناسایی و آنها را با توجه به چالش‌های موجود۲مدرن می‌کنند,
این کارآفرین با بیان اینکه شتاب دهنده فقط برای کسب و کارهای کوچک و نوظهور صدق نمی‌کند اظهارداشت: بسیاری از کسب و کارهای سنتی هنوز وارد فضای مجازی نشده‌اند و اعتقادی به آن ندارند.

وی افزود: در حوزه صنعت دزفول هیچ پایگاه اطلاع‌رسانی که تولیدکنندگان یا اصناف را معرفی کند وجود ندارد لذا سامانه‌ای با همکاری سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی دزفول در حال راه اندازی است.
دیاحسین گفت: هنوز برخی افراد به دنبال اشتغال در ادارات دولتی هستند در حالی که باید فرهنگ کارآفرینی را توسعه داد و توسط بخش خصوصی از آنها حمایت کرد.
وی جلوگیری از فرار مغزها از دزفول، کمک به توسعه اقتصادی خوزستان و توسعه صنایع تبدیلی، کمک به ساختن نوپاهایی در کلاس جهانی، پر کردن فاصله بین کارآفرینان دانشگاه ها، صنعت و بازار را از جمله چشم اندازهای این شتاب دهنده دانست و گفت: با وجود تولید محصولات کشاورزی مرغوب در دزفول، به علت نبود صنایع تبدیلی این محصولات به دامغان، اصفهان و سایر مناطق ارسال و پس از فرآوری دوباره وارد هاپیرمارکت‌های این شهرستان می‌شوند در حالی که باید با توسعه صنایع تبدیلی و ایجاد اشتغال این مشکل را رفع کرد.
وی افزود: تامین قطعات معادن و صنایع و نبود تبلیغات کافی از جمله عارضه های تولید در دزفول است که باید به آنها پرداخته شود ضمن اینکه تولیدکنندگان آگاهی کافی نسبت به مسائل حقوقی کسب و کار ندارند.

در این همایش، مباحث حقوقی پولی و بانکی نیز توسط متخصص و پژوهشگر گروه حقوقی پولی و بانکی برهان اکسین برای تولید کنندگان و صنعتگران بیان شد.

در این همایش از شرکت های سریر پلاست، کارتن محمد، پلیمر پیشه جنوب، آوان طب و۲ شرکت صنایع غذایی نگین دز به عنوان کارآفرینان برتر سال ۹۸ در دزفول قدردانی شد.

شبکه‌های اجتماعی

تماس با ما

info@avenaccelerator.com

(0916) 012-2282

دفتر ما

دزفول
خیابان فردوسی نبش منتظری

شروع کنید

جهت تکمیل فرم‌های ثبت‌نام در شتابدهنده اون یا ارتباط با مدیران مجموعه از طریق صفحه زیر اقدام نمایید

در ارتباط باشید

۰۶۱-۴۲۳۲۲۵۰۵ ۴۲۳۲۲۵۰۶

دزفول - خیابان امام خمینی جنوبی خیابان شهدای محراب نبش خیابان رمضان (اداره پست قدیم) ساختمان شتابدهنده اون

شنبه-پنجشنبه صبح ۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰

You May Also Like…

فراخوان جذب استارت آپ های نوآور

فراخوان جذب استارت آپ های نوآور

قابل توجه علاقمندان و صاحبین ایده و کسب و کارهای نو ظهور و نوپاشتابدهنده کسب و کار اون اقدام به جذب جهت پیش شتاب‌دهی...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع کنید

جهت تکمیل فرم‌های ثبت‌نام در شتابدهنده اون یا ارتباط با مدیران مجموعه از طریق صفحه زیر اقدام نمایید

در ارتباط باشید

۰۶۱-۴۲۳۲۲۵۰۵ ۴۲۳۲۲۵۰۶

دزفول - خیابان امام خمینی جنوبی خیابان شهدای محراب نبش خیابان رمضان (اداره پست قدیم) ساختمان شتابدهنده اون

شنبه-پنجشنبه صبح ۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰