اولین رویداد کار آفرینی صنعت گردشگری در خانه تاریخی تیزنو خودنمایی کرد

27 اسفند 1399

مدیرعامل شتابد هنده اَوِن از برگزاری مراسم افتتاحیه و رونمایی اولین رویداد کار آفرینی صنعت گردشگری در خانه تاریخی تیزنو این شهرستان خبر داد.

مهدی دیاحسین مدیر عامل شتابدهنده اَوِن دزفول در گفت‌وگو با خبرنگاراکو اَوِن ،گفت: یکی از مهم‌ترین پتانسیل‌های این شهرستان،صنعت گردشگری است که با راه اندازی روش‌های نوین، ماهیت کسب و کار‌های جدید و تازه را طلب می‌کند.

او با بیان اینکه مراسم افتتاحیه و رونمایی اولین رویداد ملی گردشگری، به میزبانی مرکز رشد واحد‌های فناوری دزفول و شتاب دهنده کسب و کار اَوِن در مکان مذکور برگزار شد، افزود: شهرداری، فرمانداری، اداره میراث فرهنگی، صنعت معدن و هلال احمر در برگزاری این رویداد مشارکت دارند,دیاحسن ، گردشگری کشاورزی، گردشگری سلامت، گردشگری دفاع مقدس، صنایع دستی، امنیت هوشمند، گردشگری روستایی، بازار‌های آنلاین و صنایع دستی را از محور‌های اجرایی این رویداد عنوان کرد و بیان داشت: این رویداد برای ارتقای سطح معیشت مردم شهرستان دزفول است.

مدیر عامل شتابدهنده اَوِن دزفول با اشاره به اینکه همه علاقه مندان، صاحبان ایده، کارآفرینان و سرمایه گذاران می‌توانند از طریق ۲ سایت itapf.ir و avenaccelerator.com نسبت به ایده خود ثبت نام نمایند، تصریح کرد: ایده‌های برتر ثبت نامی جهت حضور در برنامه‌های مشاوره‌ای و منتورینگ، آموزش و استارتاپ ویکند و ایده شو با حضور داوران و سرمایه گذاران دعوت می‌شوند تا جهت داوری نهایی آماده و به رقابت بپردازند.

او اظهار داشت: همچنین پذیرفته شدگان در این رویداد از حمایت‌های اداره میراث فرهنگی، مرکز رشد و شتاب دهنده در قالب اختصاص اعتبارات مالی، حمایت و مشاوره رونق کسب و کار برخوردار خواهند شد.

You May Also Like…

فراخوان جذب تیم تولید محتوا

فراخوان جذب تیم تولید محتوا

شتابدهنده کسب و کار اون از تمامی جوانان و علاقمندان به حوزه تولید محتوا دعوت بعمل می آورد. شتابدهنده اون جهت راه...

فراخوان جذب ایده و استارت‌آپ

فراخوان جذب ایده و استارت‌آپ

قابل توجه علاقمندان و صاحبین ایده و کسب و کارهای نو ظهور و نوپاشتابدهنده کسب و کار اون اقدام به جذب جهت پیش شتاب‌دهی...

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع کنید

جهت تکمیل فرم‌های ثبت‌نام در شتابدهنده اون یا ارتباط با مدیران مجموعه از طریق صفحه زیر اقدام نمایید

در ارتباط باشید

۰۶۱-۴۲۳۲۲۵۰۵ ۴۲۳۲۲۵۰۶

دزفول - خیابان امام خمینی جنوبی خیابان شهدای محراب نبش خیابان رمضان (اداره پست قدیم) ساختمان شتابدهنده اون

شنبه-پنجشنبه صبح ۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰